fbpx

Gwarancja jakości

NATURALNE KOSMETYKI, KTÓRYM MOŻESZ ZAUFAĆ

Konsumenci mają prawo do świadomego wyboru produktów, które kupują, na podstawie prawdziwych informacji. Rosnąca liczba konwencjonalnych, prawie naturalnych i certyfikowanych naturalnych kosmetyków  utrudnia wybór produktów. Bardzo niewielu klientów wie, że termin „naturalne kosmetyki” nie jest prawnie chroniony.

Certyfikat ICEA (Ethical and Environmental Certification Institute)

ICEA (Ethical and Environmental Certification Institute)

PRODUKTY EKOLOGICZNE

znak ekologiczny przyznawany produktom, które powstają w poszanowaniu środowiska i ludzkiej pracy. Symbol ekologiczny przyznawany jest przez Włoski Instytut ds. Certyfikacji Etyki Środowiskowej.

Produkty Masmi posiadają certyfikat ICEA (Environmental and Ethical Certification Institute) Nr 2010-009

Certyfikat Global Organic Textile Standard (GOTS)

Produkty Masmi posiadają certyfikat Global Organic Textile Standard (GOTS) to jeden z najbardziej rygorystycznych certyfikatów w branży odzieżowo-tekstylnej. Łączy wyśrubowane kryteria ekologiczne z podstawowymi standardami pracowniczymi.

 

Odpowiednie dla Wegan

100% Wegańskie naturalne PRODUKTY

Nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego

Możemy zagwarantować, że żadne składniki pochodzenia zwierzęcego, produkty uboczne ani nośniki (np. w procesie produkcyjnym) nie zostały użyte do opracowania i wytworzenia tych produktów, ani też nie przeprowadziliśmy żadnych testów na zwierzętach.

PRODUKTY NIE SĄ TESTOWANE NA ZWIERZETACH

Wszystkie produkty MASMI NATURAL COTTON są opracowywane i produkowane bez testów na zwierzętach.

Testy dermatologiczne w celu zapewnienia zgodności formuł przeprowadzane są wyłącznie na ochotnikach w instytutach naukowych.

100% CERTYFIKOWANA BAWEŁA ORGANICZNA

100% CERTYFIKOWANA BAWEŁNA

Nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego

Bawełna używana do produkcji wyrobów MASMI jest bielona (czyszczona) bez użycia chloru (TCF) i dioksyn.

Produkty MASMI obejmują pełną gamę tamponów, podpasek, płatków kosmetycznych a także wkładek laktacyjnych wykonanych z 100% bawełny organicznej. W przeciwieństwie do większości produktów „organicznych” do higieny 
intymnej dostępnych na rynku, wkład chłonny i powłoka zewnętrzna wszystkich produktów MASMI wykonana jest z czystych naturalnych włókien bawełnianych a nie z puchu/pulpy celulozowej w 100% biodegradowalnej.

ECO CERT COSMOS ORGANIC

100% ORGANICZNE KOSMETYKI
Ecocert Cosmos Organic ma takie same wysokie standardy jak Ecocert pod względem naturalności produktów, ale wymaga również, aby co najmniej 10% składników było organicznych