Marka

PIELĘGNUJEMY TWOJĄ SKÓRĘ ORAZ DBAMY O ŚRODOWISKO

MASMI NATURAL COTTON składa się z szerokiej gamy naturalnych produktów do higieny intymnej wykonanych w 100% z czystej naturalnej bawełny lub bawełny organicznej, które pielęgnują skórę i chronią nasze środowisko.

POZNAJ NAS BLIŻEJ

COTTON HIGH TECH – COHITECH to doświadczona firma specjalizująca się w produkcji pełnej gamy produktów do higieny kobiecej z włókien PURE COTTON.
Nasz zaawansowany proces produkcji i znajomość obróbki włókien pozwoliły nam opracować wewnętrzną technologię i szeroką gamę produktów wykonanych z czystej bawełny, która pod marką MASMI NATURAL COTTON, zaspokaja potrzeby wszystkich kobiet z korzyściami płynącymi z PURE BAWEŁNA.
Wszystkie nasze produkty ekologiczne zostały certyfikowane przez ICEA (Environmental and Ethical Certification Institute) i GOTS (Global Organic Standard). Nasze produkty zostały również przetestowane jako hipoalergiczne „nie drażniące” przez zewnętrzne laboratoria.

NASZA POLITYKA

Nasza polityka zapewnia na rynku naturalną alternatywę dla intymnej higieny kobiecej z produktami na bazie czystej bawełny. W przeciwieństwie do znakomitej większości produktów do higieny intymnej, które można znaleźć na rynku, wkłady absorpcyjne naszych produktów wykonane są z czystych bawełnianych włókien naturalnych.

FILOZOFIA MASMI NATURAL COTTON

Naszą misją jest oferowanie każdej kobiecie
ZDROWSZYCH, NATURALNYCH I EKOLOGICZNYCH
PRODUKTÓW DO HIGIENY INTYMNEJ.

 

Wykonane w całości ze 100% certyfikowanej bawełny organicznej.

Hipoalergiczne, wysoce chłonne, zapewniają długotrwałą ochronę.

Niezawierające: chloru, dioxyn, super absorbentów w postaci proszków i pudrów, perfum, celulozy, wiskozy.

W 100% ulegające biodegradacji.

100% czystej
BAWEŁNY ORGANICZNEJ

 Najwyższej jakości produkty wykonane są z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny - bez żadnych substancji chemicznych, pestycydów, chloru, dioksyn, GMO, bez silnie alergizujących składników zapachowych i barwników. 0% chemii, 0% GMO, 0% chloru. Produkt 100% organiczny , hipoalergiczny, bez składników zapachowych. Bielenie nadtlenkiem wodoru.