fbpx

Rozwój i produkcja

Z DBAŁOŚCI O ŚRODOWISKO NATURALNE

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty: ICEA, GOTS, FSC, VEGAN, COTTON NATURAL, NOT TESTED ON ANIMALS. Nasze produkty zostały również przetestowane przez zewnętrzne laboratoria i są uznawane jako hipoalergiczne „nie drażniące”.

ZDROWIE KOBIET

Higiena kobieca, 100% bawełna, 100% naturalne produkty

MASMI NATURAL COTTON składa się z szerokiej gamy naturalnych produktów do higieny intymnej wykonanych w 100% z czystej naturalnej bawełny lub bawełny organicznej, które pielęgnują skórę i chronią nasze środowisko.

Produkty MASMI NATURAL COTTON nie tylko dbają o Twoje zdrowie, jeśli nie zajmują się również naszym otoczeniem. Większość wkładek zwykle dostępnych na rynku wykonana jest z celulozy i nienaturalnych produktów, które mogą uszkodzić naszą skórę, a także mogą uszkodzić nasze środowisko.

Zdrowie kobiet, 100% bawełna

Ponad 20% konsultacji ginekologicznych jest spowodowanych chorobami lub dyskomfortem sromu. Ponadto duża liczba tych chorób może poważnie wpłynąć na jakość życia kobiet.

Z tego powodu nasza higiena intymna powinna być jedną z najważniejszych rzeczy o które dbamy, ponieważ większość problemów spowodowane jest niewłaściwą higieną lub nieodpowiednimi produktami dla naszej skóry.

PRODUKTY MASMI NATURAL COTTON®


100% Naturalnej Bawełny w produktach.
Dbamy o Ciebie i Twoje środowisko!

PRODUKCJA

DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO

Nasz zaawansowany proces produkcji i znajomość obróbki włókien pozwoliły nam opracować wewnętrzną technologię i szeroką gamę produktów wykonanych z czystej bawełny, która pod marką MASMI NATURAL COTTON, zaspokaja potrzeby wszystkich kobiet z korzyściami płynącymi z PURE BAWEŁNA.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty: ICEA, GOTS, FSC, VEGAN, COTTON NATURAL, NOT TESTED ON ANIMALS.

Nasze produkty zostały również przetestowane przez zewnętrzne laboratoria i są uznawane jako hipoalergiczne „nie drażniące”.

100% czystej
CERTYFIKOWANEJ BAWEŁNY ORGANICZNEJ

 Najwyższej jakości produkty wykonane są z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny - bez żadnych substancji chemicznych, pestycydów, chloru, dioksyn, GMO. Bez silnie alergizujących składników zapachowych i barwników. 0% chemii, 0% GMO, 0% chloru. Produkt w 100% organiczny, hipoalergiczny, bez składników zapachowych. Bielone tlenem.